Obecné

Jsou produkty Spontex testovány na zvířatech?
Ne. Jsou testovány výhradně jen naším ježkem :).

 

Kde mohu produkty Spontex koupit?
Produkty Spontex lze zakoupit v našem i v dalších e-shopech, u vybraných prodejců, v drogeriích a hobby prodejnách.

 

Po jaké době budu muset produkt Spontex vyměnit?
Na všech baleních najdete návody na údržbu a tipy na používání, které vám garantují optimální výkon našich výrobků. Nicméně jejich životnost závisí na frekvenci používání a z toho důvodu nejsme schopni určit přesný čas jejich obměny.

Produkty

Jaké produkty Spontex nabízí?
Značka Spontex přináší produkty vysoké kvality určené pro každodenní péči o domácnost, jako jsou mopy, smetáky, houbičky, utěrky, ale také ostatní domácí potřeby a pomůcky pro péči o prádlo. Spontex nabízí produkty s nimiž je úklid rychlejší, snadnější a pohodlnější. Kompletní přehled výrobků naleznete na našem webu.

 

Co je mikrovlákno a v čem jsou jeho výhody?
Mikrovlákno je vysoce savý víceúčelový materiál, špínu pohlcuje do svojí struktury a nehrne ji před sebou. Úklid je díky tomu efektivnější a snazší. Hadříky se snadno ždímou a jsou účinné i bez čisticího prostředku. Materiál je vhodný pro suché i mokré použití.

 

Nepoškrábe mi mikrovlákno podlahu?
Ne. Mikrovlákno lehce a bez poškrábání odstraní z podlahy skvrny a nečistoty.

Použití

Musím při uklízení s výrobky Spontex používat rukavice?
Rukavice nejen sníží riziko zranění o ostré hrany a rohy při úklidu, ale také chrání pokožku proti vysušení. Doporučujeme vám k úklidu vybrat vhodný typ rukavic z naší široké nabídky.

 

Vyrábí se ještě Express System?
Ne. V nabídce je nyní inovovaná verze tohoto produktu Express System+.

 

V čem je Express System+ jiný?
Spontex mop Express System+ přichází s vylepšenou technologií ždímání. Oproti předchozí verzi chybí v kbelíku ždímací košík a mop vyždímáte nasazením na trn a následným pohybem rukojeti. Výhodou je, že se na návleku k mopu nedrží nečistoty (vlasy, chlupy apod.), které se při rotaci odstředí spolu s vodou.

 

Mohu si na mopy Spontex dokupovat samostatné náhradní návleky?
Ano. Ke všem systémům na vytírání podlahy jsou k dostání originální náhradní návleky.

Péče a údržba

Jak mohu nejlépe čistit produkty Spontex?
Všechny informace o údržbě produktu najdete na zadní části balení. Aby váš výrobek zůstal dlouho v co nejlepším stavu, stačí postupovat podle instrukcí.

 

Mohu utěrky prát?
Ano. Pokyny pro péči o utěrky naleznete na obalech jednotlivých výrobků.
Obecně platí:
Všechny utěrky lze prát max. na 60
Nepoužívat aviváž
Prát dohromady s podobnými barvami
Sušit v sušičce při nízkých teplotách nebo na šňůře

Rady a tipy

Na co všechno mohu produkty Spontex používat?
Pro inspiraci v oblasti úklidu sledujte naše sociální sítě, kde se dozvíte spoustu užitečných rad a návodů, jak si práci s produkty Spontex ještě více usnadnit.

Záruka a reklamace

Jak dlouho mám záruku na produkty Spontex?
Délka záruky je stanovena zákonem a činí 24 měsíců (až na výjimky stanovené zákonem). U vybraného zboží poskytujeme záruku delší, tato informace je uvedena v popisu zboží. Pro uplatnění záruky na zboží požkozené neodbornou manipulací aj. vám doporučujeme přečíst si kompletní znění Reklamačního řádu na našem webu.

 

Co když se mi výrobek Spontex rozbije po záruční době?
Pokud je použití výrobku již nesplňuje vaše očekávání, nebo má výrobek nějakou vadu, obraťte se na svého Spontex obchodního zástupce. Výrobek opravíme, vyměníme celý nebo jen vadný díl.