SPONTEX rukavice

Hýčkejte své ruce,
ať děláte cokoliv.

Naše ruce používáme celý život, každý den.
Jsou s námi při těžké práci i při něžném pohlazení.
Přinášejí nám užitek i radost, a tak si zaslouží
vybrané zacházení.

Ruce jsou nám zrcadlem.

U nás ve Spontex si vašich rukou vážíme,
a proto jim chceme dopřát tu nejlepší péči.
Navrhli jsme proto řadu rukavic, které vás
ochrání v každé situaci.

SPONTEX rukavice

I vaše rukavice
si zaslouží tu největší péči.

Aby vám rukavice co nejlépe sloužily, skladujte je mimo přímé teplo a sluneční světlo. Vyhněte se jejich kontaktu s látkami na bázi olejů, tuků a acetonových rozpouštědel, jako je lak na nehty. Nejsou vhodné pro dlouhodobé ponoření do kapalin, nepoužívejte je ani při práci s agresivními chemikáliemi.

Rukavice jsou určeny jen na domácí použití, skladujte je mimo dosah slunečního světla a přímého tepla. Nevystavujte je kontaktu s benzínem, oleji a mazivy. Abyste rukavice udrželi v dobrém stavu a zachovali jejich ochranné vlastnosti, po každém použití je před sundáním z rukou opláchněte a poté nechte oschnout.

SPONTEX rukavice jednorázové/opakované použití SPONTEX rukavice jezek

Zacházení s rukavicemi

Co v rukavicích
nedělat?

Na co si dávat
pozor?

Co když jsou rukavice
poškozené?

Co dělat po použití
jednorázových?

Jak rukavice správně sundat?

Správné sundání rukavic je důležité pro zachování hygieny. Při dodržení postupu nehrozí, že se nečistoty nebo bakterie z rukavic dostanou na vaše ruce.

Pro každou situaci,
pro každou ruku.

SPONTEX rukavice

Vinyl, nitril, latex nejsou nadávky:-)

Aby vám rukavice opravdu skvěle sedly, vyrábíme je pro vás ve třech velikostech. Na každém balení rukavic je měřítko, podle kterého lze správnou velikost vybrat, stačí přiložit dlaň. Velikosti a obvod dlaně: S (15,2 - 16,5 cm), M (17,8 - 19 cm) a L (20,3 - 21,6 cm).

Jednorázové rukavice jsou vyrobeny z latexu (pružný ekologický materiál získaný ze stromů kaučukovníku), vinylu (hypoalergenní materiál, díky kterému mají rukavice hladký povrch) a nitrilu (materiál na bázi minerálních olejů).

Rukavice pro opakované použití vyrábíme z přírodního latexu, jejich vnitřní stélka je bavlněná nebo bambusová, pro maximální pohodlí vašich rukou.